close
تبلیغات در اینترنت
نحوه ست کردن شلوار و کفش

تبلیغات

آرشیو

ورود کاربران

عضويت سريع

آمار

پربازدید

تصادفی

خبرنامه

نحوه ست کردن شلوار و کفش

نحوه ست کردن شلوار و کفش

 • نحوه ست کردن شلوار و کفش

  در این مطلب نحوه‌ی ست کردن انواع شلوار با کفش را به شما آموزش خواهیم داد.

  شلوار جین

  امروزه شلوار جین اولین انتخاب اکثر مردان است. این شلوارها به حدی همه‌گیر و در همه‌جا هستند که تقریباً حکم پیش‌زمینه را پیدا کرده‌اند. که باید بدان معنا باشد که با هر کفشی ست می‌شوند، اما نه.
  جین‌های اسمارت هم وجود دارند اما هیچ جینی به‌اندازه‌ای اسمارت نیست که بتوان آن را با کفش اسمارت پوشید. ست شلوار جین و کفش بندی مشکی را به گروه‌های راک و رئیستان در شب‌نشینی با کارمندان واگذار کنید. بوت چلسی بسیار برازنده است اما باید حواستان باشد که هم شلوار جین و هم بوتتان باید مشکی و باریک باشند.
  اکثر جین‌ها این‌گونه نیستند. اگر جینتان از نوع پاره و چین‌خورده کنیا وست است باید آن را با کفش کتانی ست کنید کتانی مینیمالیستی همیشه انتخاب خوبی است اما طرح‌های خاص هم انتخاب‌های خوبی هستند اگر شلوارتان رنگ خنثی‌تری داشته باشد.
  جین‌های راسته کلفت برای مردان سرسختی است که با جین‌های مقاوم کارهای دشوار انجام می‌دهند. برای این جین‌ها، بوت­‌های دارای لژ کلفت بهتر از ییزی ۳۵۰ نایک است.

  شلوار جین - والامد

  کت‌وشلوار

  ده سال پیش تنها حق انتخابی که در پایین کت‌ و شلوارتان داشتید، این بود که شلوار چند شکستگی روی کفش آکسفوردتان داشته باشد. با گذشت زمان، طراحان خلاقیت خود را به کار بستند و کت‌وشلوار از حالت یونیفرم درآمد. حال می‌توانید کت‌وشلوار را به‌صورت تک بپوشید. می‌توانید دکمه‌های کت چهاردکمه‌­تان را نبندید. و مجبور نیستید دربی یا آکسفورد مشکی به پا کنید. البته هنوز هم می‌توانید همه این قواعد را رعایت کنید و اگر به جایی رسمی دعوت شده‌اید احتمالاً باید رعایت کنید.
  اما اگر تابع این قواعد نیستید یا اگر کت‌ و شلوار جدید بی‌ساختاری دارید که با تی‌شرت هم به همان اندازه پیراهن زیبا می‌شود، بهتر است ریسک کنید. آن اسنیکر سفید مینیمالیستی را که در پنج سال گذشته بی‌رقیب بوده، به یاد دارید؟ یکی از دلایل آن این است که بهترین دوست جدید کت‌وشلوار جدیدتان است. شکافی اندک میان شلوار و کفش، شکاف بین اسمارت و غیررسمی را نمایان می‌کند.
  اگر پارچه کت‌وشلوارتان بافت دارد مثلاً فاستونی، پشم سنگین یا حتی فلانل باید کفش سنگین‌تری انتخاب کنید. بوت بروژ یا چرم ناهموار، انتخاب مناسبی است. فقط از پوشیدن کفشی که واقعاً برای کوهنوردی می‌پوشند، پرهیز کنید.

  کت‌وشلوار - والامد

  چینو

  شلوار بچه دبیرستانی‌ها به کفش بچه دبیرستانی‌ها هم نیاز دارد. اگر فکر می‌کنید جی.اف. کندی آن را می‌پوشید، پس شما هم باید همین کار را بکنید: کفش ملوانی در تابستان، بوت اردکی در زمستان و لوفر در کل سال که بسته به آب‌وهوا با جوراب یا بی جوراب پوشیده می‌شود.
  اما اگر همه این‌ها برای سن و سال شما زیادی دانشجویی است، کفش بروژ چند سالی به سنتان می‌افزاید. بهتر است اجازه دهید سنگینی نخ، حجم کفشتان را تعیین کند.
  پارچه‌های زمستانی باید با کفش‌های حجیم‌تر ست شوند. در حال حاضر بوت کوهنوردی مد شده است حتی برای مردانی که بیش از پنج دقیقه دور بودن از یک نوشیدنی خنک برایشان «ماجراجویی» محسوب می‌شود. بهتر است کفشتان حلقه‌های زیاد و رویه نایلونی نداشته باشد. بهتر است جنس چرم را انتخاب کنید که کوهنوردان واقعی حدود یک قرن است نپوشیده‌اند و با تا زدن پاچه چینو تا بالای جوراب پشمی کلفتتان، آن‌ها را به نمایش بگذارید.

  چینو - والامد

  جاگر

  مد معمولاً به حدی غیرکاربردی است که وقتی چیزی مثل جاگر مد می‌شود راحت، مقرون‌به‌صرفه و چندمنظوره (دیگر لازم نیست هرروز صبح به اینکه چه بپوشید فکر کنید) باید سفت آن را بچسبید. ریشه‌های ورزشی و برش مخروطی آن، هم‌نشین مناسبی برای کتانی‌های خاص خواهد بود. آزادانه سلیقه عصر فضایی خود را رها کنید زیرا این جاگر باریک به رنگ خنثی همه‌چیز را تحت کنترل خواهد گرفت.
  رسمی کردن این تیپ، دشوارتر و محدودتر است. درست است که ست کردن آیتم‌های رسمی و غیررسمی مد شده است اما خط قرمزی وجود دارد. ست کردن کفش رسمی و جاگر، عبور بیش‌ازحد از این خط قرمز است. بوت چوکا، رسمی‌ترین همراه برای جاگر است و نمی‌توان از آن فراتر رفت رویه جیر آن، بافت خوبی به این ست می‌بخشد اما ازآنجاکه این کفش برای بازی پولو طراحی شده است، با ماهیت ورزشی جاگر همخوانی دارد.

  جاگر - والامد

  تاکسیدو

  دست‌کاری ست کت‌وشلوارهای رسمی نتیجه چندان خوبی ندارد. حتی جرد لتو هم می‌داند که اگر هم کت فیروزه‌ای بپوشی و اکسسوری­‌های جواهرنشان استفاده کنی باز هم یک جفت کفش موقر است که این طوفان را آرام خواهد کرد.
  اگر می‌خواهید خاص باشید، یک جفت کفش راحت بدون بند جیر یا چرم ورنی (آن را با پاپیون مات یا براق یقه‌تان ست کنید) انتخاب کنید. اگر رویه کفشتان گلدوزی شده باشد، خاص‌تر خواهید بود.
  اگر نمی‌خواهید کل شب را به درست بودن انتخابتان فکر کنید، بهتر است یک جفت کفش چرمی ورنی بنددار بپوشید و آن‌قدر آن را واکس بزنید تا برق بیفتد.

  تاکسیدو - والامد

  شلوارک

  شلوارک ذاتاً غیررسمی است. پس کفشتان هم باید غیررسمی باشد.
  فاصله‌ای که پاها بین شلوارک و کفش می‌اندازند، برای موجه کردن پوشیدن کفش بروژ کافی نیست. در عوض، کتانی‌ها مدل‌های اسمارت مدل‌هایی هستند که با ست کردن آن‌ها دیگران فکر نمی‌کنند به بازی تنیس می‌روید یا کفش‌های تابستانی دیگر مانند گیوه، کفش ملوانی، صندل یا دمپایی استخر بهترین انتخاب‌ها هستند.
  فقط یادتان باشد که جوراب نپوشید.

  شلوارک - والامد

  این مطالب را نیز بخوانید:


تاریخ ارسال پست: یکشنبه 04 تير 1396

بخش نظرات این مطلب
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .