close
تبلیغات در اینترنت
نکاتی برای تمیز نگه‌داشتن کفش کتانی

تبلیغات

آرشیو

ورود کاربران

عضويت سريع

آمار

پربازدید

تصادفی

خبرنامه

نکاتی برای تمیز نگه‌داشتن کفش کتانی

نکاتی برای تمیز نگه‌داشتن کفش کتانی

 • نکاتی برای تمیز نگه‌داشتن کفش کتانی

  می‌توان تصور کرد که بالاخره بعد از چندین ماه پس‌انداز کردن توانسته‌اید کفش کتانی جدید و مد روز موردعلاقه‌تان را بخرید. به خانه می‌رسید، جعبه را باز می‌کنید و جدیدترین شلوار جین تنگتان را به پا کرده و درحالی‌که احساس راحتی و درعین‌حال شیک‌پوشی می‌کنید، از خانه خارج می‌شوید. پس از صرف ناهار همراه دوستانتان و مغازه‌گردی به خانه بازمی‌گردید و ناگهان متوجه می‌شوید که کتانی‌های زیبای سفیدتان دیگر چندان سفید به نظر نمی‌رسند. حتماً در طول روز همه‌چیز روی آن ریخته و نیمی از خاک و کلوخ جهان به پاشنه آن چسبیده است. انعکاس صدای یأس و ناامیدی از دیوارهای خانه به گوشتان می‌رسد. پس چگونه می‌توانید از این کفش باارزشتان مراقبت کنید؟ ما نکات و ترفندهایی برایتان تهیه کرده‌ایم تا کفشتان را مثل روز اول و مهم‌تر از همه به رنگ سفید نگه دارید.

  از آن‌ها مراقبت کنید

  همان‌طور که گفته‌اند، پیشگیری بهتر از درمان است. با استفاده از اسپری محافظ، عمر کفشتان را زیاد و از فرسوده‌شدن چرم آن جلوگیری کنید. اسپری محافظ چرم، سپری است در برابر لکه‌ها و کهنگی زودرس. اکثر کفش‌فروشی‌ها در قسمت صندوق، محافظ هم می‌فروشند، پس دفعه بعد که به یک فروشگاه رفتید، یکی بخرید یا می‌توانید برند اسکاچ‌گارد را امتحان کنید. اگر جنس کتانی‌هایتان چرم است، استفاده منظم از نرم‌کننده کفش را فراموش نکنید تا چرم، نرم بماند و ترک نخورد. برای اینکه خیالتان از کتانی‌هایتان راحت باشد، پیشنهاد می‌کنیم که از کیت تمیزکننده کتانی کیور پریمیوم برند کرپ پروتکتور را انتخاب کنید که همه ابزار لازم را در خود دارد.

  از آن‌ها مراقبت کنید - والامد

  آن‌ها را تمیز نگه دارید

  شاید بدیهی به نظر بیاید اما برای حفظ ظاهر کفش جدیدتان باید آن‌ها را تمیز نگه دارید. یک مسواک و یک پارچه نرم، مهم‌ترین ابزار لازم برای از بین بردن گردوخاک است. یک ماده شوینده ملایم و آب ولرم هم تمیزکننده مؤثری برای کفش است. برای تمیز کردن سریع کفش‌ها در طول روز، پیشنهاد می‌کنیم که تمیزکننده سریع کفش برند جیسون مارک را تهیه کنید. بله، کفش‌ها مانند فرزندانتان هستند و باید هنگامی‌که خود را خاکی می‌کنند، آن‌ها را تمیز کنید!

  آن‌ها را تمیز نگه دارید - والامد

  نگهداری

  همیشه کتانی‌هایتان را در مکانی خنک و تاریک نگهداری کنید. باید به آن‌ها رسیدگی شود و در آرامش باشند. آیا تابه‌حال لاستیک با لکه‌های زرد دیده‌اید؟ مقصر اصلی نور خورشید است، پس سعی کنید آن‌ها را به مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار ندهید. اگر به نگهداری از کفش‌ها بسیار اهمیت می‌دهید، چند جعبه کفش بخرید. پیشنهاد ما جعبه کفش بزرگ برند کالچر کینگز است. ظاهر آن فوق‌العاده است و فضای کافی برای نگهداری از کفش‌ها دارد. درون محفظه نگهداری از کفش، بسته‌های کوچک سیلیکا (ضدرطورت) قرار دهید. آن‌ها رطوبت اضافی را جذب می‌کنند.

  نگهداری - والامد

  این مطالب را نیز بخوانید:


تاریخ ارسال پست: یکشنبه 04 تير 1396

بخش نظرات این مطلب
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .